שאלות / תשובות

שליחויות / איסוף עצמי

ניתן לבצע שליחויות לכל מקום בארץ בתוספת תשלום של 35 לאזור המרכז/ 39 לכל מקום אחר בארץ. המשלוחים מגיעים באמצעות שליח עד הבית לכל חלקי הארץ כולל קו ירוק, כפרים, ערבה , אילת וכו’. שליחות לחו״ל אפשרית גם כן ומחיר השליחות משתנה בהתאם לארץ אליה נשלח. צרו קשר לקבל מחיר מדוייק למשלוחים לחו״ל.

ניתנת האפשרות לאיסוף עצמי מאזור באר טוביה וזאת רק לאחר קבלת הודעה שהזמנתכם מוכנה לאיסוף.

זמן אספקה

זמן אספקה הם עד 7 ימי עסקים.

יום ההזמנה, שישי, שבת וחג אינם נחשבים ימי עסקים.

במידה ובחרתם לקבל את הזמנתכם באמצעות שליח עד הבית, יש לקחת בחשבון עד 3 ימי עסקים נוספים עבור השליחות. זמני השליחות משתנים בהתאם לאזורי חלוקה. במידה ואתם צריכים את ההזמנה באופן מהיר יותר, צרו קשר ונשתדל לזרז במידה האפשרית.

החזרים

ניתן לבצע החזר עבור הזמנתכם עד 7 ימי עסקים מיום קבלתם וזאת במידה ולא נעשו בהם שום שימוש ונמצאים באריזתם המקורית. במודה וההזמנה סופקה באמצעות שליחות, עלות השליחות תכוזז מסכום הזיכוי.

מוצרים בעיצוב אישי אינם ניתנים להחזרה ו/או החלפה.

מוצרים אשר נקנו בהנחה ו/או מבצע ו/או סוף עונה אינם ניתנים להחלפה/החזרה.

אמצעי תשלום

ניתן לשלם באמצעות אמצעי התשלום הבאים;כרטיס אשראי/ ביט / העברה בנקאית

הוראות שימוש

המוצרים מיוצרים בהקפדה על איכות מקסימלית בכדי לשמר על שקט נפשי מירבי ובטיחות מעל הכל, ולכן כמו כל מוצר לתינוקות/ פעוטות יש להשתמש ולפעול אך ורק לפי הוראות ותמיד תחת השגחה בזמן שימוש

יש להשתמש בכל מוצר על פי הוראות בלבד. יש להשתמש תמיד תחת השגחת מבוגר . עם הופעת פגם או בליי יש להפסיק שימוש מיד. אין לישון עם המוצרים.

מחזיקי מוצצים ; אין להשתמש כצעצוע או נשכן וכו׳ לא מומלץ 0-3 מכיל חלקים קטנים, סכנת חנק .

-כל רכישה מותנת בהסכמה לפעול לפי הוראות

רכישה בסיטונאות/ כמויות גדולות

ניתן לבצע רכישות סיטונאות לחנויות ו/או בכמויות גדולות לגני ילדים וכו׳. במידה והינכם מעוניינים ברכישה לסיטונאית יש ליצור קשר ונשמח לשלוח הצעת מחיר בהתאם .